ŞirketSonAlış SatışDeğer
ŞirketSonAlış SatışDeğer
ŞirketSonAlış SatışDeğer
A1CAP2,502,502,50-6,72
A1YEN1,241,241,24-4,62
AAGYO7,077,077,07-4,07
ACSEL75,6575,6575,65-4,12
ADEL19,4519,4519,45-8,17
ADESE0,440,440,44-2,22
ADGYO38,9238,9238,92-4,09
AEFES15,4315,4315,43-2,96
AFYON10,5910,5910,59-1,94
AGESA199,50199,50199,50-1,72
AGHOL25,0225,0225,021,30
AGROT1,091,091,09-1,80
AGYO5,605,605,60-5,08
AHGAZ46,0646,0646,060,13
AHSGY5,155,155,15-7,87
AKBNK60,9060,9060,90-3,33
AKCNS176,10176,10176,10-3,51
AKENR6,166,166,16-4,05
AKFGY2,152,152,15-3,15
AKFIS14,5114,5114,51-3,84
AKFYE3,273,273,27-4,94
AKGRT4,574,574,57-0,65
AKHAN22,4222,4222,42-0,80
AKMGY176,40176,40176,40-2,38
AKSA9,999,999,99-3,66
AKSEN60,6060,6060,60-9,96
AKSGY8,738,738,73-3,22
AKSUE10,0010,0010,00-9,99
AKYHO1,351,351,35-7,53
ALARK91,8091,8091,80-2,65
ALBRK7,847,847,84-3,69
ALBTN19,4019,4019,40-4,06
ALCAR541,00541,00541,00-3,22
ALCTL62,9562,9562,95-1,33
ALFAS22,3022,3022,30-4,46
ALGYO2,412,412,41-3,21
ALKA4,464,464,46-5,51
ALKIM9,069,069,06-5,33
ALKLC19,9519,9519,95-9,97
ALTINS168,5568,5568,55-2,03
ALTNY10,0710,0710,07-2,04
ALVES0,480,480,480,00
ANELE7,467,467,46-9,90
ANGEN5,515,515,51-5,49
ANHYT87,9587,9587,95-0,51
ANSGR22,1822,1822,180,82
ARASE70,0070,0070,00-3,51
ARCLK67,9567,9567,95-4,30
ARDYZ50,5050,5050,50-4,08
ARENA10,7010,7010,70-4,89
ARFYE8,408,408,40-8,10
ARMGD106,00106,00106,000,76
ARSAN2,872,872,87-2,38
ARTMS27,3027,3027,30-5,99
ARZUM0,900,900,90-4,26
ASELS347,00347,00347,00-3,21
ASGYO8,468,468,46-3,64
ASTOR158,90158,90158,90-9,97
ASUZU35,7035,7035,70-4,08
ATAGY6,746,746,74-2,46
ATAKP35,0035,0035,00-0,23
ATATP213,40213,40213,402,84
ATATR3,833,833,83-1,79
ATEKS76,8076,8076,800,07
ATLAS4,044,044,04-3,58
ATSYH64,0064,0064,00-8,64
AVGYO12,3612,3612,36-4,63
AVHOL27,1427,1427,14-4,44
AVOD2,052,052,05-3,30
AVPGY45,5045,5045,50-4,49
AVTUR6,986,986,98-2,24
AYCES282,25282,25282,25-5,29
AYDEM20,6420,6420,64-5,15
AYEN22,8422,8422,84-2,06
AYES7,257,257,25-0,28
AYGAZ269,00269,00269,00-0,74
AZTEK2,662,662,66-1,12
BAGFS16,3816,3816,38-3,02
BAHKM136,00136,00136,00-8,66
BAKAB24,0024,0024,00-4,84
BALAT56,6556,6556,653,00
BALSU7,667,667,662,00
BANVT108,80108,80108,80-2,94
BARMA4,054,054,05-10,00
BASCM8,388,388,38-2,10
BASGZ31,0031,0031,00-4,44
BAYRK2,932,932,935,40
BEGYO3,033,033,03-4,72
BERA9,179,179,17-3,98
BESLR9,289,289,28-3,03
BESTE16,5816,5816,58-6,01
BETAE44,0044,0044,00-1,79
BEYAZ12,6012,6012,60-3,30
BFREN88,5088,5088,50-2,64
BIENY10,4510,4510,45-6,11
BIGCH2,552,552,55-9,89
BIGEN5,785,785,78-9,97
BIGTK35,8435,8435,84-9,99
BIMAS347,50347,50347,50-4,73
BINBN26,6426,6426,64-9,94
BINHO3,343,343,34-4,84
BIOEN10,4010,4010,40-1,23
BIZIM14,8914,8914,89-6,35
BJKAS1,171,171,17-3,31
BKRGY3,763,763,76-4,33
BLCYT1,351,351,35-5,59
BLUME26,0826,0826,08-2,25
BMSCH7,957,957,95-4,45
BMSTL30,9630,9630,96-9,95
BNTAS4,904,904,90-0,81
BOBET13,4913,4913,49-4,87
BORLS1,691,691,69-6,11
BORSK4,494,494,49-4,06
BOSSA4,814,814,81-3,41
BRISA65,4065,4065,40-1,13
BRKO4,464,464,46-9,90
BRKSN4,954,954,95-1,00
BRKVY21,2821,2821,28-9,98
BRLSM7,217,217,21-5,13
BRMEN3,743,743,7410,00
BRSAN639,50639,50639,50-1,01
BRYAT1.191,001.191,001.191,00-2,46
BSOKE3,923,923,92-9,47
BTCIM1,471,471,47-2,65
BUCIM3,743,743,74-6,03
BULGS4,864,864,86-10,00
BURCE16,5416,5416,549,97
BURVA205,70205,70205,7010,00
BVSAN48,4448,4448,44-4,17
BYDNR14,5114,5114,51-8,97
CANTE0,910,910,91-4,21
CASA32,9832,9832,980,06
CATES20,2020,2020,20-9,74
CCOLA73,1073,1073,10-3,37
CELHA24,0424,0424,040,17
CEMAS1,951,951,95-3,94
CEMTS5,975,975,97-5,69
CEMZY5,285,285,28-9,90
CEOEM16,7516,7516,75-8,07
CGCAM15,4015,4015,40-4,11
CIMSA38,9638,9638,96-1,86
CITAS88,5088,5088,500,11
CLEBI1.143,001.143,001.143,00-3,14
CMBTN1.022,001.022,001.022,00-0,68
CMENT219,00219,00219,000,00
CONSE1,271,271,27-4,51
COSMO73,0073,0073,00-0,41
CRDFA10,0510,0510,05-9,95
CRFSA132,10132,10132,10-9,95
CUSAN15,1815,1815,18-4,29
CVKMD11,1511,1511,15-9,94
CWENE13,6413,6413,64-4,95
DAGI5,505,505,50-3,68
DAPGM2,062,062,06-8,04
DARDL0,900,900,90-3,23
DCTTR3,843,843,84-0,26
DENGE1,171,171,173,54
DERHL1,131,131,13-7,38
DERIM18,5218,5218,52-6,18
DESA7,677,677,67-0,90
DESPC20,9020,9020,90-3,51
DEVA69,2569,2569,25-1,77
DGATE48,2648,2648,26-1,75
DGGYO22,7022,7022,70-3,40
DGNMO4,714,714,71-1,88
DIRIT14,9514,9514,95-9,89
DITAS6,206,206,20-7,19
DMLKTG6,946,946,94-0,14
DMRGD6,926,926,921,91
DMSAS5,495,495,49-5,02
DNISI3,383,383,38-6,11
DOAS149,20149,20149,209,95
DOCO11.652,5011.652,5011.652,506,29
DOFER15,8015,8015,80-7,28
DOFRB56,4056,4056,403,58
DOGUB20,1020,1020,109,90
DOHOL15,8515,8515,85-3,76
DOKTA13,1713,1713,17-1,86
DSTKF94,3594,3594,35-9,97
DUNYH11,7911,7911,79-10,00
DURDO5,575,575,57-0,54
DURKN8,308,308,30-6,74
DYOBY7,647,647,64-3,90
DZGYO6,656,656,650,61
EBEBK77,0577,0577,05-3,08
ECILC42,7042,7042,70-7,70
ECOGR19,6119,6119,61-1,95
ECZYT143,90143,90143,90-7,87
EDATA2,642,642,64-5,71
EDIP20,9420,9420,94-3,06
EFOR11,2611,2611,26-9,99
EGEEN3.740,003.740,003.740,00-3,11
EGEGY14,3514,3514,35-0,21
EGEPO3,743,743,74-9,88
EGGUB77,6077,6077,60-4,26
EGPRO26,5026,5026,50-3,50
EGSER1,911,911,91-5,45
EKDMR20,3020,3020,30-4,34
EKGYO16,1916,1916,19-5,21
EKIM13,6813,6813,68-3,66
EKIZ34,8834,8834,88-4,60
EKOS2,482,482,48-2,75
EKSUN3,423,423,42-1,16
ELITE16,0916,0916,09-4,62
EMKEL6,126,126,12-9,87
EMNIS129,70129,70129,70-0,15
EMPAE36,1836,1836,18-2,00
ENDAE9,339,339,33-7,62
ENERY13,3613,3613,360,45
ENJSA105,50105,50105,50-6,80
ENKAI76,6576,6576,65-2,29
ENPRA39,0039,0039,002,96
ENSRI2,052,052,05-8,07
ENTRA4,394,394,390,23
EPLAS4,514,514,51-5,85
ERBOS91,2591,2591,25-3,08
ERCB29,5829,5829,58-7,27
EREGL29,6629,6629,66-5,00
ERSU16,0916,0916,09-5,07
ESCAR7,587,587,58-9,98
ESCOM3,423,423,42-10,00
ESEN1,821,821,82-2,67
ETILR5,605,605,60-8,05
ETYAT10,3810,3810,382,77
EUHOL6,446,446,449,90
EUKYO7,907,907,90-2,23
EUPWR39,4439,4439,44-3,80
EUREN2,182,182,180,00
EUYO3,003,003,003,09
EYGYO1,691,691,69-2,31
FADE9,399,399,39-2,59
FENER2,012,012,01-1,47
FLAP9,059,059,05-4,23
FMIZP190,00190,00190,00-7,81
FONET3,473,473,47-0,86
FORMT0,810,810,81-3,57
FORTE73,0073,0073,00-4,89
FRIGO1,921,921,923,23
FRMPL16,9016,9016,90-5,06
FROTO65,4565,4565,45-5,42
FZLGY4,314,314,31-2,27
GARAN125,20125,20125,20-1,18
GARFA20,6820,6820,68-5,91
GATEG108,10108,10108,10-9,62
GEDIK4,774,774,771,27
GEDZA16,8716,8716,87-2,32
GENIL3,493,493,49-5,68
GENKM5,575,575,57-2,28
GENTS3,183,183,18-4,22
GEREL22,1022,1022,10-4,74
GESAN31,1231,1231,12-4,77
GIPTA18,9118,9118,91-3,03
GLBMD6,586,586,58-0,90
GLCVY31,2031,2031,20-4,41
GLRMK103,10103,10103,10-2,83
GLRYH1,211,211,21-5,47
GLYHO15,6815,6815,68-4,22
GMTAS55,1555,1555,155,55
GOKNR12,0412,0412,040,33
GOLDA5,355,355,35-4,46
GOLTS205,90205,90205,90-5,38
GOODY1,911,911,91-3,05
GOZDE15,5015,5015,50-1,65
GRNYO6,406,406,40-3,03
GRSEL241,50241,50241,50-3,09
GRTHO70,8070,8070,80-1,67
GSDDE9,749,749,74-1,02
GSDHO3,693,693,690,27
GSRAY0,670,670,67-1,47
GUBRF250,25250,25250,25-9,98
GUNDG71,4071,4071,40-9,96
GWIND16,4116,4116,41-2,67
GZNMI14,7014,7014,70-8,70
HALKB39,6039,6039,60-8,21
HATEK6,206,206,20-0,16
HATSN18,8018,8018,80-6,19
HDFGS0,940,940,94-5,05
HEDEF8,588,588,58-9,97
HEKTS1,601,601,601,27
HKTM10,4910,4910,49-2,24
HLGYO3,433,433,43-4,19
HOROZ34,1034,1034,10-4,16
HRKET6,306,306,301,12
HTTBT29,2629,2629,261,25
HUBVC2,032,032,03-5,14
HUNER3,793,793,79-0,52
HURGZ3,553,553,55-6,58
ICBCT12,0012,0012,00-7,12
ICUGS1,061,061,06-2,75
IDGYO1,421,421,42-7,19
IEYHO7,997,997,99-9,92
IHAAS10,2310,2310,23-7,00
IHEVA1,381,381,38-2,13
IHGZT0,730,730,73-2,67
IHLAS0,670,670,67-4,29
IHLGM0,900,900,90-5,26
IHYAY0,740,740,74-6,33
IMASM1,251,251,25-3,85
INDES10,1910,1910,19-4,50
INFO0,600,600,60-9,09
INGRM191,10191,10191,10-4,07
INTEK151,90151,90151,90-8,66
INTEM149,80149,80149,80-3,60
INTET41,6841,6841,689,97
INVEO3,673,673,67-6,38
INVES641,50641,50641,50-0,08
ISATR4.950.000,004.950.000,004.950.000,000,00
ISBIR48,3248,3248,32-0,37
ISBTR379.995,00379.995,00379.995,00-2,89
ISCTR11,6511,6511,65-3,88
ISDMR49,6649,6649,66-5,41
ISFIN15,3715,3715,37-2,97
ISGSY10,9010,9010,900,18
ISGYO17,9217,9217,920,39
ISKPL2,232,232,23-5,91
ISKUR4.125.000,004.125.000,004.125.000,000,00
ISMEN25,2225,2225,220,40
ISSEN4,364,364,36-7,23
ISVEA13,6213,6213,629,93
ISYAT5,235,235,23-0,57
IZENR3,023,023,02-8,76
IZFAS13,7113,7113,71-8,78
IZINV21,2221,2221,22-4,84
IZMDC5,905,905,90-2,48
JANTS10,1010,1010,10-3,81
KAPLM94,8094,8094,80-9,97
KARCL24,4424,4424,441,41
KAREL4,304,304,30-2,49
KARSN6,416,416,41-5,74
KARTN108,40108,40108,401,78
KATMR1,021,021,02-5,56
KAYSE2,282,282,28-4,20
KBORU7,987,987,98-5,90
KCAER8,398,398,39-6,78
KCHOL192,80192,80192,80-3,50
KENT240,00240,00240,00-2,83
KERVN5,665,665,66-5,19
KFEIN4,864,864,861,25
KGYO7,397,397,39-5,26
KIMMR8,848,848,84-2,32
KLGYO3,423,423,42-6,56
KLKIM18,6418,6418,64-0,85
KLMSN16,0416,0416,04-0,62
KLNMA6,506,506,50-6,47
KLRHO8,688,688,68-8,44
KLSER12,0612,0612,06-10,00
KLSYN14,1114,1114,11-0,98
KLYPV47,9447,9447,940,93
KMPUR10,9210,9210,92-3,87
KNFRT6,076,076,07-5,30
KOCMT2,212,212,21-2,21
KONKA6,346,346,34-4,66
KONTR1,831,831,839,58
KONYA2.735,002.735,002.735,00-2,67
KOPOL2,482,482,48-4,25
KORDS2,432,432,43-6,18
KOTON7,827,827,82-6,90
KPEKS37,0437,0437,04-4,54
KRDMA32,2632,2632,26-3,64
KRDMB46,5046,5046,503,70
KRDMD36,1636,1636,16-3,73
KRGYO3,283,283,281,55
KRONT15,7415,7415,74-2,72
KRPLS7,857,857,85-6,99
KRSTL6,296,296,29-2,02
KRTEK4,324,324,32-5,68
KRVGD1,991,991,99-3,40
KSTUR1.390,001.390,001.390,00-4,79
KTLEV3,693,693,69-9,78
KTSKR45,1845,1845,18-7,80
KUTPO56,2556,2556,25-3,02
KUVVA73,9073,9073,90-5,80
KUYAS9,109,109,103,64
KZBGY1,031,031,03-4,63
KZGYO14,9914,9914,99-7,75
LIDER7,537,537,53-4,92
LIDFA1,681,681,68-1,75
LILAK17,0617,0617,06-6,32
LINK2,692,692,69-3,93
LKMNH10,0310,0310,03-4,02
LMKDC19,3119,3119,31-1,28
LOGO114,40114,40114,40-3,46
LRSHO1,431,431,43-5,92
LUKSK43,4243,4243,42-4,95
LXGYO5,085,085,08-4,15
LYDHO18,5418,5418,54-4,83
LYDYE2.054,002.054,002.054,00-9,99
MAALT660,00660,00660,00-3,23
MACKO24,2424,2424,241,42
MAGEN4,254,254,25-5,35
MAKIM11,6611,6611,66-2,26
MAKTK4,924,924,92-2,57
MANAS1,881,881,88-9,62
MARBL7,147,147,14-4,42
MARKA82,5582,5582,55-0,78
MARMR1,061,061,06-6,19
MARTI1,201,201,20-4,00
MASFN31,5831,5831,58-3,07
MAVI33,4633,4633,46-0,48
MCARD112,50112,50112,50-4,42
MEDTR17,0817,0817,080,06
MEGAP0,930,930,93-5,10
MEGMT2,792,792,79-8,82
MEKAG1,441,441,44-4,64
MEPET13,7113,7113,71-4,92
MERCN8,168,168,16-3,32
MERIT11,4011,4011,40-1,38
MERKO0,870,870,87-3,33
METEN19,6319,6319,63-0,86
METRO7,157,157,15-2,46
MEYSU6,946,946,94-3,74
MGROS413,50413,50413,50-3,22
MHRGY1,661,661,66-2,92
MIATK24,0424,0424,041,35
MMCAS8,958,958,95-4,18
MNDRS9,159,159,15-5,08
MNDTR3,333,333,33-4,58
MOBTL7,997,997,994,04
MOGAN7,387,387,38-5,75
MOPAS13,8013,8013,80-2,34
MPARK379,00379,00379,00-1,75
MRGYO1,031,031,03-3,74
MRSHL1.043,001.043,001.043,00-3,69
MSGYO3,933,933,93-1,01
MTRKS13,5013,5013,50-6,05
MTRYO7,157,157,154,53
MZHLD3,383,383,38-7,65
NATEN2,642,642,64-3,65
NETAS60,3560,3560,35-6,00
NETCD87,7087,7087,707,34
NETGL8,478,478,47-3,53
NIBAS2,162,162,16-6,09
NTGAZ9,519,519,51-1,35
NTHOL33,8233,8233,82-1,74
NUGYO5,465,465,46-2,85
NUHCM174,30174,30174,30-2,02
OBAMS3,503,503,50-7,65
OBASE16,7716,7716,77-9,98
ODAS4,254,254,25-7,00
ODINE63,0063,0063,00-9,94
OFSYM40,1240,1240,12-5,64
ONCSM83,9583,9583,95-6,46
ONRYT7,207,207,20-3,10
ORCAY1,681,681,68-7,69
ORGE18,6018,6018,603,74
ORMA125,00125,00125,00-3,03
ORZAX57,0057,0057,00-5,00
OSMEN4,444,444,44-0,67
OSTIM0,970,970,97-3,00
OTKAR300,00300,00300,00-2,44
OTTO85,2085,2085,201,43
OYAKC17,8817,8817,88-2,30
OYAYO23,0023,0023,00-7,93
OYLUM5,245,245,24-1,13
OYYAT20,0020,0020,00-6,98
OZATD172,70172,70172,70-9,96
OZGYO1,241,241,24-4,62
OZKGY11,1011,1011,10-3,14
OZRDN7,907,907,90-6,06
OZSUB27,0027,0027,00-3,98
OZYSR11,9311,9311,931,97
PAGYO113,00113,00113,000,00
PAHOL0,700,700,70-9,09
PAMEL33,6433,6433,641,39
PAPIL5,135,135,13-4,11
PARSN46,8646,8646,86-4,17
PASEU25,3825,3825,380,71
PATEK7,387,387,38-9,89
PCILT28,0828,0828,08-0,78
PEKGY0,770,770,77-9,41
PENGD6,376,376,37-6,32
PENTA7,997,997,99-3,39
PETKM16,2416,2416,24-7,20
PETUN8,668,668,66-5,97
PGSUS115,00115,00115,00-5,35
PINSU6,916,916,91-9,91
PKART65,1565,1565,150,93
PKENT98,3598,3598,35-3,20
PLTUR12,8512,8512,85-4,96
PNLSN25,2225,2225,22-6,45
PNSUT8,628,628,62-3,90
POLHO13,3713,3713,370,53
POLTK2.422,002.422,002.422,00-4,27
PRDGS3,243,243,24-10,00
PRKAB16,2016,2016,20-2,41
PRKME10,4010,4010,40-8,29
PRZMA6,386,386,38-9,89
PSDTC56,0056,0056,00-1,75
PSGYO1,081,081,08-1,82
QNBFK33,6033,6033,601,51
QNBTR126,50126,50126,5010,00
QUAGR1,271,271,27-5,93
QUICK39,0439,0439,04-2,16
RALYH10,4410,4410,44-10,00
RAYSG92,3592,3592,35-3,04
REEDR2,502,502,503,73
RGYAS168,50168,50168,50-2,03
RNPOL1,621,621,62-2,99
RODRG10,3210,3210,32-3,55
RTALB1,981,981,982,06
RUBNS12,5012,5012,502,80
RUZYE3,073,073,07-8,63
RYGYO51,2551,2551,25-5,44
RYSAS24,7624,7624,76-4,33
SAFKR12,5012,5012,50-6,99
SAHOL81,1081,1081,10-2,58
SAMAT3,083,083,08-2,22
SANEL32,1232,1232,125,31
SANFM3,363,363,36-5,08
SANKO20,4820,4820,481,19
SARAE27,0427,0427,04-4,59
SARKY15,0115,0115,01-4,39
SASA1,451,451,45-2,68
SAYAS30,0030,0030,00-4,15
SDTTR11,5011,5011,50-4,72
SEGMN11,9011,9011,90-1,65
SEGYO2,012,012,01-8,22
SEKFK2,402,402,400,00
SEKUR2,982,982,98-7,74
SELEC63,5563,5563,55-2,53
SELVA0,860,860,86-3,37
SERNT4,724,724,72-1,05
SEYKM2,392,392,39-4,02
SILVR1,271,271,27-5,22
SISE32,0432,0432,04-5,49
SKBNK2,882,882,88-9,15
SKTAS1,081,081,08-10,00
SKYLP57,2557,2557,255,43
SKYMD9,769,769,762,74
SMART9,949,949,94-1,88
SMRTG3,583,583,58-6,53
SMRVA4,204,204,20-9,87
SNGYO2,202,202,20-3,08
SNICA1,771,771,77-2,75
SNPAM16,3516,3516,35-0,91
SODSN5,305,305,30-1,85
SOHOE6,916,916,91-0,14
SOKE6,836,836,83-8,93
SOKM51,8551,8551,85-4,86
SONME91,8591,8591,85-1,55
SRVGY1,751,751,750,00
SSAAT22,1222,1222,12-2,73
SUMAS159,00159,00159,00-6,64
SUNTK15,5715,5715,57-10,00
SURGY14,8214,8214,82-4,08
SUWEN4,294,294,29-6,74
SVGYO1,621,621,62-9,50
TABGD191,00191,00191,00-1,65
TARKM289,25289,25289,25-3,58
TATEN3,323,323,32-4,87
TATGD14,0014,0014,00-4,76
TAVHL250,00250,00250,00-1,77
TBORG109,10109,10109,10-3,37
TCELL90,1090,1090,10-1,15
TCKRC105,50105,50105,50-7,21
TDGYO4,454,454,45-4,91
TEHOL1,691,691,69-9,63
TEKTU3,073,073,07-3,76
TERA10,6410,6410,640,00
TEZOL6,306,306,30-6,67
TGSAS105,00105,00105,00-4,37
THYAO242,20242,20242,20-4,08
TKFEN191,40191,40191,40-0,83
TKNKA22,7222,7222,72-2,15
TKNSA10,5510,5510,55-5,47
TLMAN48,0048,0048,00-5,14
TMPOL60,5060,5060,50-9,97
TMSN43,6843,6843,68-5,04
TNZTP21,2421,2421,24-4,50
TOASO211,20211,20211,20-8,17
TRALT32,4232,4232,42-9,94
TRCAS43,4443,4443,44-0,59
TRENJ68,2568,2568,25-9,36
TRGYO85,2585,2585,25-1,39
TRHOL192,00192,00192,000,00
TRILC0,710,710,710,00
TRMET94,0594,0594,05-10,00
TSGYO3,963,963,96-3,18
TSKB8,948,948,940,45
TSPOR0,700,700,70-2,78
TTKOM46,1646,1646,16-2,41
TTRAK335,00335,00335,00-1,98
TUCLK1,951,951,95-3,94
TUKAS1,771,771,77-5,35
TUPRS343,50343,50343,50-3,24
TUREX5,105,105,10-0,39
TURGG24,2024,2024,20-1,71
TURSG3,293,293,297,17
UCAYM10,2610,2610,26-1,35
UFUK113,30113,30113,30-9,94
ULAS10,3910,3910,39-1,98
ULKER74,3074,3074,30-1,78
ULUFA1,501,501,50-1,32
ULUSE131,80131,80131,80-4,08
ULUUN5,875,875,87-4,08
UNLU7,807,807,80-5,34
USAK0,360,360,36-10,00
USHOL73,0073,0073,00-2,67
VAKBN28,8828,8828,88-5,68
VAKFA8,308,308,30-1,54
VAKFN0,840,840,841,20
VAKKO45,0445,0445,04-3,26
VANGD50,5550,5550,55-2,22
VBTYZ19,7319,7319,73-3,28
VERTU22,8822,8822,88-3,21
VERUS467,75467,75467,75-0,90
VESBE2,812,812,81-2,43
VESTL11,0211,0211,02-6,69
VEYAS49,5449,5449,54-5,64
VKFYO16,3516,3516,35-3,54
VKGYO1,381,381,38-3,50
VKING10,5010,5010,50-3,67
VRGYO0,900,900,90-4,26
VSNMD16,2616,2616,26-7,82
YAPRK5,795,795,79-6,61
YATAS23,0223,0223,02-1,46
YAYLA9,429,429,42-4,27
YBTAS9,589,589,580,95
YEOTK21,2821,2821,28-6,26
YESIL0,680,680,68-4,23
YGGYO187,00187,00187,00-1,16
YIGIT12,1212,1212,12-4,19
YKBNK33,9633,9633,96-1,51
YKSLN1,971,971,97-4,83
YONGA24,9624,9624,96-0,95
YUNSA5,235,235,23-2,24
YYAPI0,520,520,52-5,45
YYLGD5,855,855,85-9,72
ZEDUR3,853,853,85-4,70
ZERGY6,306,306,30-9,74
ZGYO10,1110,1110,11-3,90
ZOREN1,131,131,13-5,83
ZRGYO15,5215,5215,52-9,77

KVKK’nın Veri Sorumlusunun Aydıınlatma Yükümlülüğü başlıklı 10.maddesi uyarınca, Gizlilik politikasında belirtilen amaçlarla sınırlı olarak, mevzuata uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz