KodŞirketFiyatAlışSatış%FarkHacimAdetYüksekDüşükAğ. Ort.
A1CAP2,502,502,50-0,1680,000,002,502,500,00
A1YEN1,241,241,24-0,0570,000,001,241,240,00
AAGYO7,077,077,07-0,2880,000,007,077,070,00
ACSEL75,6575,6575,65-3,1170,000,0075,6575,650,00
ADEL19,4519,4519,45-1,5890,000,0019,4519,450,00
ADESE0,440,440,44-0,010,000,000,440,440,00
ADGYO38,9238,9238,92-1,5920,000,0038,9238,920,00
AEFES15,4315,4315,43-0,4570,000,0015,4315,430,00
AFYON10,5910,5910,59-0,2050,000,0010,5910,590,00
AGESA199,50199,50199,50-3,4310,000,00199,50199,500,00
AGHOL25,0225,0225,020,3250,000,0025,0225,020,00
AGROT1,091,091,09-0,020,000,001,091,090,00
AGYO5,605,605,60-0,2840,000,005,605,600,00
AHGAZ46,0646,0646,060,060,000,0046,0646,060,00
AHSGY5,155,155,15-0,4050,000,005,155,150,00
AKBNK60,9060,9060,90-2,0280,000,0060,9060,900,00
AKCNS176,10176,10176,10-6,1810,000,00176,10176,100,00
AKENR6,166,166,16-0,2490,000,006,166,160,00
AKFGY2,152,152,15-0,0680,000,002,152,150,00
AKFIS14,5114,5114,51-0,5570,000,0014,5114,510,00
AKFYE3,273,273,27-0,1620,000,003,273,270,00
AKGRT4,574,574,57-0,030,000,004,574,570,00
AKHAN22,4222,4222,42-0,1790,000,0022,4222,420,00
AKMGY176,40176,40176,40-4,1980,000,00176,40176,400,00
AKSA9,999,999,99-0,3660,000,009,999,990,00
AKSEN60,6060,6060,60-6,0360,000,0060,6060,600,00
AKSGY8,738,738,73-0,2810,000,008,738,730,00
AKSUE10,0010,0010,00-0,9990,000,0010,0010,000,00
AKYHO1,351,351,35-0,1020,000,001,351,350,00
ALARK91,8091,8091,80-2,4330,000,0091,8091,800,00
ALBRK7,847,847,84-0,2890,000,007,847,840,00
ALBTN19,4019,4019,40-0,7880,000,0019,4019,400,00
ALCAR541,00541,00541,00-17,420,000,00541,00541,000,00
ALCTL62,9562,9562,95-0,8370,000,0062,9562,950,00
ALFAS22,3022,3022,30-0,9950,000,0022,3022,300,00
ALGYO2,412,412,41-0,0770,000,002,412,410,00
ALKA4,464,464,46-0,2460,000,004,464,460,00
ALKIM9,069,069,06-0,4830,000,009,069,060,00
ALKLC19,9519,9519,95-1,9890,000,0019,9519,950,00
ALTINS168,5568,5568,55-1,3920,000,0068,5568,550,00
ALTNY10,0710,0710,07-0,2050,000,0010,0710,070,00
ALVES0,480,480,480,000,000,000,480,480,00
ANELE7,467,467,46-0,7390,000,007,467,460,00
ANGEN5,515,515,51-0,3020,000,005,515,510,00
ANHYT87,9587,9587,95-0,4490,000,0087,9587,950,00
ANSGR22,1822,1822,180,1820,000,0022,1822,180,00
ARASE70,0070,0070,00-2,4570,000,0070,0070,000,00
ARCLK67,9567,9567,95-2,9220,000,0067,9567,950,00
ARDYZ50,5050,5050,50-2,060,000,0050,5050,500,00
ARENA10,7010,7010,70-0,5230,000,0010,7010,700,00
ARFYE8,408,408,40-0,680,000,008,408,400,00
ARMGD106,00106,00106,000,8060,000,00106,00106,000,00
ARSAN2,872,872,87-0,0680,000,002,872,870,00
ARTMS27,3027,3027,30-1,6350,000,0027,3027,300,00
ARZUM0,900,900,90-0,0380,000,000,900,900,00
ASELS347,00347,00347,00-11,1390,000,00347,00347,000,00
ASGYO8,468,468,46-0,3080,000,008,468,460,00
ASTOR158,90158,90158,90-15,8420,000,00158,90158,900,00
ASUZU35,7035,7035,70-1,4570,000,0035,7035,700,00
ATAGY6,746,746,74-0,1660,000,006,746,740,00
ATAKP35,0035,0035,00-0,080,000,0035,0035,000,00
ATATP213,40213,40213,406,0610,000,00213,40213,400,00
ATATR3,833,833,83-0,0690,000,003,833,830,00
ATEKS76,8076,8076,800,0540,000,0076,8076,800,00
ATLAS4,044,044,04-0,1450,000,004,044,040,00
ATSYH64,0064,0064,00-5,530,000,0064,0064,000,00
AVGYO12,3612,3612,36-0,5720,000,0012,3612,360,00
AVHOL27,1427,1427,14-1,2050,000,0027,1427,140,00
AVOD2,052,052,05-0,0680,000,002,052,050,00
AVPGY45,5045,5045,50-2,0430,000,0045,5045,500,00
AVTUR6,986,986,98-0,1560,000,006,986,980,00
AYCES282,25282,25282,25-14,9310,000,00282,25282,250,00
AYDEM20,6420,6420,64-1,0630,000,0020,6420,640,00
AYEN22,8422,8422,84-0,4710,000,0022,8422,840,00
AYES7,257,257,25-0,020,000,007,257,250,00
AYGAZ269,00269,00269,00-1,9910,000,00269,00269,000,00
AZTEK2,662,662,66-0,030,000,002,662,660,00
BAGFS16,3816,3816,38-0,4950,000,0016,3816,380,00
BAHKM136,00136,00136,00-11,7780,000,00136,00136,000,00
BAKAB24,0024,0024,00-1,1620,000,0024,0024,000,00
BALAT56,6556,6556,651,700,000,0056,6556,650,00
BALSU7,667,667,660,1530,000,007,667,660,00
BANVT108,80108,80108,80-3,1990,000,00108,80108,800,00
BARMA4,054,054,05-0,4050,000,004,054,050,00
BASCM8,388,388,38-0,1760,000,008,388,380,00
BASGZ31,0031,0031,00-1,3760,000,0031,0031,000,00
BAYRK2,932,932,930,1580,000,002,932,930,00
BEGYO3,033,033,03-0,1430,000,003,033,030,00
BERA9,179,179,17-0,3650,000,009,179,170,00
BESLR9,289,289,28-0,2810,000,009,289,280,00
BESTE16,5816,5816,58-0,9960,000,0016,5816,580,00
BETAE44,0044,0044,00-0,7880,000,0044,0044,000,00
BEYAZ12,6012,6012,60-0,4160,000,0012,6012,600,00
BFREN88,5088,5088,50-2,3360,000,0088,5088,500,00
BIENY10,4510,4510,45-0,6380,000,0010,4510,450,00
BIGCH2,552,552,55-0,2520,000,002,552,550,00
BIGEN5,785,785,78-0,5760,000,005,785,780,00
BIGTK35,8435,8435,84-3,580,000,0035,8435,840,00
BIMAS347,50347,50347,50-16,4370,000,00347,50347,500,00
BINBN26,6426,6426,64-2,6480,000,0026,6426,640,00
BINHO3,343,343,34-0,1620,000,003,343,340,00
BIOEN10,4010,4010,40-0,1280,000,0010,4010,400,00
BIZIM14,8914,8914,89-0,9460,000,0014,8914,890,00
BJKAS1,171,171,17-0,0390,000,001,171,170,00
BKRGY3,763,763,76-0,1630,000,003,763,760,00
BLCYT1,351,351,35-0,0750,000,001,351,350,00
BLUME26,0826,0826,08-0,5870,000,0026,0826,080,00
BMSCH7,957,957,95-0,3540,000,007,957,950,00
BMSTL30,9630,9630,96-3,0810,000,0030,9630,960,00
BNTAS4,904,904,90-0,040,000,004,904,900,00
BOBET13,4913,4913,49-0,6570,000,0013,4913,490,00
BORLS1,691,691,69-0,1030,000,001,691,690,00
BORSK4,494,494,49-0,1820,000,004,494,490,00
BOSSA4,814,814,81-0,1640,000,004,814,810,00
BRISA65,4065,4065,40-0,7390,000,0065,4065,400,00
BRKO4,464,464,46-0,4420,000,004,464,460,00
BRKSN4,954,954,95-0,050,000,004,954,950,00
BRKVY21,2821,2821,28-2,1240,000,0021,2821,280,00
BRLSM7,217,217,21-0,370,000,007,217,210,00
BRMEN3,743,743,740,3740,000,003,743,740,00
BRSAN639,50639,50639,50-6,4590,000,00639,50639,500,00
BRYAT1.191,001.191,001.191,00-29,2990,000,001.191,001.191,000,00
BSOKE3,923,923,92-0,3710,000,003,923,920,00
BTCIM1,471,471,47-0,0390,000,001,471,470,00
BUCIM3,743,743,74-0,2260,000,003,743,740,00
BULGS4,864,864,86-0,4860,000,004,864,860,00
BURCE16,5416,5416,541,6490,000,0016,5416,540,00
BURVA205,70205,70205,7020,570,000,00205,70205,700,00
BVSAN48,4448,4448,44-2,020,000,0048,4448,440,00
BYDNR14,5114,5114,51-1,3020,000,0014,5114,510,00
CANTE0,910,910,91-0,0380,000,000,910,910,00
CASA32,9832,9832,980,020,000,0032,9832,980,00
CATES20,2020,2020,20-1,9670,000,0020,2020,200,00
CCOLA73,1073,1073,10-2,4630,000,0073,1073,100,00
CELHA24,0424,0424,040,0410,000,0024,0424,040,00
CEMAS1,951,951,95-0,0770,000,001,951,950,00
CEMTS5,975,975,97-0,340,000,005,975,970,00
CEMZY5,285,285,28-0,5230,000,005,285,280,00
CEOEM16,7516,7516,75-1,3520,000,0016,7516,750,00
CGCAM15,4015,4015,40-0,6330,000,0015,4015,400,00
CIMSA38,9638,9638,96-0,7250,000,0038,9638,960,00
CITAS88,5088,5088,500,0970,000,0088,5088,500,00
CLEBI1.143,001.143,001.143,00-35,890,000,001.143,001.143,000,00
CMBTN1.022,001.022,001.022,00-6,950,000,001.022,001.022,000,00
CMENT219,00219,00219,000,000,000,00219,00219,000,00
CONSE1,271,271,27-0,0570,000,001,271,270,00
COSMO73,0073,0073,00-0,2990,000,0073,0073,000,00
CRDFA10,0510,0510,05-1,000,000,0010,0510,050,00
CRFSA132,10132,10132,10-13,1440,000,00132,10132,100,00
CUSAN15,1815,1815,18-0,6510,000,0015,1815,180,00
CVKMD11,1511,1511,15-1,1080,000,0011,1511,150,00
CWENE13,6413,6413,64-0,6750,000,0013,6413,640,00
DAGI5,505,505,50-0,2020,000,005,505,500,00
DAPGM2,062,062,06-0,1660,000,002,062,060,00
DARDL0,900,900,90-0,0290,000,000,900,900,00
DCTTR3,843,843,84-0,010,000,003,843,840,00
DENGE1,171,171,170,0410,000,001,171,170,00
DERHL1,131,131,13-0,0830,000,001,131,130,00
DERIM18,5218,5218,52-1,1450,000,0018,5218,520,00
DESA7,677,677,67-0,0690,000,007,677,670,00
DESPC20,9020,9020,90-0,7340,000,0020,9020,900,00
DEVA69,2569,2569,25-1,2260,000,0069,2569,250,00
DGATE48,2648,2648,26-0,8450,000,0048,2648,260,00
DGGYO22,7022,7022,70-0,7720,000,0022,7022,700,00
DGNMO4,714,714,71-0,0890,000,004,714,710,00
DIRIT14,9514,9514,95-1,4790,000,0014,9514,950,00
DITAS6,206,206,20-0,4460,000,006,206,200,00
DMLKTG6,946,946,94-0,010,000,006,946,940,00
DMRGD6,926,926,920,1320,000,006,926,920,00
DMSAS5,495,495,49-0,2760,000,005,495,490,00
DNISI3,383,383,38-0,2070,000,003,383,380,00
DOAS149,20149,20149,2014,8450,000,00149,20149,200,00
DOCO11.652,5011.652,5011.652,50732,9420,000,0011.652,5011.652,500,00
DOFER15,8015,8015,80-1,150,000,0015,8015,800,00
DOFRB56,4056,4056,402,0190,000,0056,4056,400,00
DOGUB20,1020,1020,101,990,000,0020,1020,100,00
DOHOL15,8515,8515,85-0,5960,000,0015,8515,850,00
DOKTA13,1713,1713,17-0,2450,000,0013,1713,170,00
DSTKF94,3594,3594,35-9,4070,000,0094,3594,350,00
DUNYH11,7911,7911,79-1,1790,000,0011,7911,790,00
DURDO5,575,575,57-0,030,000,005,575,570,00
DURKN8,308,308,30-0,5590,000,008,308,300,00
DYOBY7,647,647,64-0,2980,000,007,647,640,00
DZGYO6,656,656,650,0410,000,006,656,650,00
EBEBK77,0577,0577,05-2,3730,000,0077,0577,050,00
ECILC42,7042,7042,70-3,2880,000,0042,7042,700,00
ECOGR19,6119,6119,61-0,3820,000,0019,6119,610,00
ECZYT143,90143,90143,90-11,3250,000,00143,90143,900,00
EDATA2,642,642,64-0,1510,000,002,642,640,00
EDIP20,9420,9420,94-0,6410,000,0020,9420,940,00
EFOR11,2611,2611,26-1,1250,000,0011,2611,260,00
EGEEN3.740,003.740,003.740,00-116,3140,000,003.740,003.740,000,00
EGEGY14,3514,3514,35-0,030,000,0014,3514,350,00
EGEPO3,743,743,74-0,370,000,003,743,740,00
EGGUB77,6077,6077,60-3,3060,000,0077,6077,600,00
EGPRO26,5026,5026,50-0,9280,000,0026,5026,500,00
EGSER1,911,911,91-0,1040,000,001,911,910,00
EKDMR20,3020,3020,30-0,8810,000,0020,3020,300,00
EKGYO16,1916,1916,19-0,8430,000,0016,1916,190,00
EKIM13,6813,6813,68-0,5010,000,0013,6813,680,00
EKIZ34,8834,8834,88-1,6040,000,0034,8834,880,00
EKOS2,482,482,48-0,0680,000,002,482,480,00
EKSUN3,423,423,42-0,040,000,003,423,420,00
ELITE16,0916,0916,09-0,7430,000,0016,0916,090,00
EMKEL6,126,126,12-0,6040,000,006,126,120,00
EMNIS129,70129,70129,70-0,1950,000,00129,70129,700,00
EMPAE36,1836,1836,18-0,7240,000,0036,1836,180,00
ENDAE9,339,339,33-0,7110,000,009,339,330,00
ENERY13,3613,3613,360,060,000,0013,3613,360,00
ENJSA105,50105,50105,50-7,1740,000,00105,50105,500,00
ENKAI76,6576,6576,65-1,7550,000,0076,6576,650,00
ENPRA39,0039,0039,001,1540,000,0039,0039,000,00
ENSRI2,052,052,05-0,1650,000,002,052,050,00
ENTRA4,394,394,390,010,000,004,394,390,00
EPLAS4,514,514,51-0,2640,000,004,514,510,00
ERBOS91,2591,2591,25-2,810,000,0091,2591,250,00
ERCB29,5829,5829,58-2,150,000,0029,5829,580,00
EREGL29,6629,6629,66-1,4830,000,0029,6629,660,00
ERSU16,0916,0916,09-0,8160,000,0016,0916,090,00
ESCAR7,587,587,58-0,7560,000,007,587,580,00
ESCOM3,423,423,42-0,3420,000,003,423,420,00
ESEN1,821,821,82-0,0490,000,001,821,820,00
ETILR5,605,605,60-0,4510,000,005,605,600,00
ETYAT10,3810,3810,380,2880,000,0010,3810,380,00
EUHOL6,446,446,440,6380,000,006,446,440,00
EUKYO7,907,907,90-0,1760,000,007,907,900,00
EUPWR39,4439,4439,44-1,4990,000,0039,4439,440,00
EUREN2,182,182,180,000,000,002,182,180,00
EUYO3,003,003,000,0930,000,003,003,000,00
EYGYO1,691,691,69-0,0390,000,001,691,690,00
FADE9,399,399,39-0,2430,000,009,399,390,00
FENER2,012,012,01-0,030,000,002,012,010,00
FLAP9,059,059,05-0,3830,000,009,059,050,00
FMIZP190,00190,00190,00-14,8390,000,00190,00190,000,00
FONET3,473,473,47-0,030,000,003,473,470,00
FORMT0,810,810,81-0,0290,000,000,810,810,00
FORTE73,0073,0073,00-3,570,000,0073,0073,000,00
FRIGO1,921,921,920,0620,000,001,921,920,00
FRMPL16,9016,9016,90-0,8550,000,0016,9016,900,00
FROTO65,4565,4565,45-3,5470,000,0065,4565,450,00
FZLGY4,314,314,31-0,0980,000,004,314,310,00
GARAN125,20125,20125,20-1,4770,000,00125,20125,200,00
GARFA20,6820,6820,68-1,2220,000,0020,6820,680,00
GATEG108,10108,10108,10-10,3990,000,00108,10108,100,00
GEDIK4,774,774,770,0610,000,004,774,770,00
GEDZA16,8716,8716,87-0,3910,000,0016,8716,870,00
GENIL3,493,493,49-0,1980,000,003,493,490,00
GENKM5,575,575,57-0,1270,000,005,575,570,00
GENTS3,183,183,18-0,1340,000,003,183,180,00
GEREL22,1022,1022,10-1,0480,000,0022,1022,100,00
GESAN31,1231,1231,12-1,4840,000,0031,1231,120,00
GIPTA18,9118,9118,91-0,5730,000,0018,9118,910,00
GLBMD6,586,586,58-0,0590,000,006,586,580,00
GLCVY31,2031,2031,20-1,3760,000,0031,2031,200,00
GLRMK103,10103,10103,10-2,9180,000,00103,10103,100,00
GLRYH1,211,211,21-0,0660,000,001,211,210,00
GLYHO15,6815,6815,68-0,6620,000,0015,6815,680,00
GMTAS55,1555,1555,153,0610,000,0055,1555,150,00
GOKNR12,0412,0412,040,040,000,0012,0412,040,00
GOLDA5,355,355,35-0,2390,000,005,355,350,00
GOLTS205,90205,90205,90-11,0770,000,00205,90205,900,00
GOODY1,911,911,91-0,0580,000,001,911,910,00
GOZDE15,5015,5015,50-0,2560,000,0015,5015,500,00
GRNYO6,406,406,40-0,1940,000,006,406,400,00
GRSEL241,50241,50241,50-7,4620,000,00241,50241,500,00
GRTHO70,8070,8070,80-1,1820,000,0070,8070,800,00
GSDDE9,749,749,74-0,0990,000,009,749,740,00
GSDHO3,693,693,690,010,000,003,693,690,00
GSRAY0,670,670,67-0,010,000,000,670,670,00
GUBRF250,25250,25250,25-24,9750,000,00250,25250,250,00
GUNDG71,4071,4071,40-7,1110,000,0071,4071,400,00
GWIND16,4116,4116,41-0,4380,000,0016,4116,410,00
GZNMI14,7014,7014,70-1,2790,000,0014,7014,700,00
HALKB39,6039,6039,60-3,2510,000,0039,6039,600,00
HATEK6,206,206,20-0,010,000,006,206,200,00
HATSN18,8018,8018,80-1,1640,000,0018,8018,800,00
HDFGS0,940,940,94-0,0470,000,000,940,940,00
HEDEF8,588,588,58-0,8550,000,008,588,580,00
HEKTS1,601,601,600,020,000,001,601,600,00
HKTM10,4910,4910,49-0,2350,000,0010,4910,490,00
HLGYO3,433,433,43-0,1440,000,003,433,430,00
HOROZ34,1034,1034,10-1,4190,000,0034,1034,100,00
HRKET6,306,306,300,0710,000,006,306,300,00
HTTBT29,2629,2629,260,3660,000,0029,2629,260,00
HUBVC2,032,032,03-0,1040,000,002,032,030,00
HUNER3,793,793,79-0,020,000,003,793,790,00
HURGZ3,553,553,55-0,2340,000,003,553,550,00
ICBCT12,0012,0012,00-0,8540,000,0012,0012,000,00
ICUGS1,061,061,06-0,0290,000,001,061,060,00
IDGYO1,421,421,42-0,1020,000,001,421,420,00
IEYHO7,997,997,99-0,7930,000,007,997,990,00
IHAAS10,2310,2310,23-0,7160,000,0010,2310,230,00
IHEVA1,381,381,38-0,0290,000,001,381,380,00
IHGZT0,730,730,73-0,0190,000,000,730,730,00
IHLAS0,670,670,67-0,0290,000,000,670,670,00
IHLGM0,900,900,90-0,0470,000,000,900,900,00
IHYAY0,740,740,74-0,0470,000,000,740,740,00
IMASM1,251,251,25-0,0480,000,001,251,250,00
INDES10,1910,1910,19-0,4590,000,0010,1910,190,00
INFO0,600,600,60-0,0550,000,000,600,600,00
INGRM191,10191,10191,10-7,7780,000,00191,10191,100,00
INTEK151,90151,90151,90-13,1550,000,00151,90151,900,00
INTEM149,80149,80149,80-5,3930,000,00149,80149,800,00
INTET41,6841,6841,684,1550,000,0041,6841,680,00
INVEO3,673,673,67-0,2340,000,003,673,670,00
INVES641,50641,50641,50-0,5130,000,00641,50641,500,00
ISATR4.950.000,004.950.000,004.950.000,000,000,000,004.950.000,004.950.000,000,00
ISBIR48,3248,3248,32-0,1790,000,0048,3248,320,00
ISBTR379.995,00379.995,00379.995,00-10.981,8560,000,00379.995,00379.995,000,00
ISCTR11,6511,6511,65-0,4520,000,0011,6511,650,00
ISDMR49,6649,6649,66-2,6870,000,0049,6649,660,00
ISFIN15,3715,3715,37-0,4560,000,0015,3715,370,00
ISGSY10,9010,9010,900,020,000,0010,9010,900,00
ISGYO17,9217,9217,920,070,000,0017,9217,920,00
ISKPL2,232,232,23-0,1320,000,002,232,230,00
ISKUR4.125.000,004.125.000,004.125.000,000,000,000,004.125.000,004.125.000,000,00
ISMEN25,2225,2225,220,1010,000,0025,2225,220,00
ISSEN4,364,364,36-0,3150,000,004,364,360,00
ISVEA13,6213,6213,621,3520,000,0013,6213,620,00
ISYAT5,235,235,23-0,030,000,005,235,230,00
IZENR3,023,023,02-0,2650,000,003,023,020,00
IZFAS13,7113,7113,71-1,2040,000,0013,7113,710,00
IZINV21,2221,2221,22-1,0270,000,0021,2221,220,00
IZMDC5,905,905,90-0,1460,000,005,905,900,00
JANTS10,1010,1010,10-0,3850,000,0010,1010,100,00
KAPLM94,8094,8094,80-9,4520,000,0094,8094,800,00
KARCL24,4424,4424,440,3450,000,0024,4424,440,00
KAREL4,304,304,30-0,1070,000,004,304,300,00
KARSN6,416,416,41-0,3680,000,006,416,410,00
KARTN108,40108,40108,401,930,000,00108,40108,400,00
KATMR1,021,021,02-0,0570,000,001,021,020,00
KAYSE2,282,282,28-0,0960,000,002,282,280,00
KBORU7,987,987,98-0,4710,000,007,987,980,00
KCAER8,398,398,39-0,5690,000,008,398,390,00
KCHOL192,80192,80192,80-6,7480,000,00192,80192,800,00
KENT240,00240,00240,00-6,7920,000,00240,00240,000,00
KERVN5,665,665,66-0,2940,000,005,665,660,00
KFEIN4,864,864,860,0610,000,004,864,860,00
KGYO7,397,397,39-0,3890,000,007,397,390,00
KIMMR8,848,848,84-0,2050,000,008,848,840,00
KLGYO3,423,423,42-0,2240,000,003,423,420,00
KLKIM18,6418,6418,64-0,1580,000,0018,6418,640,00
KLMSN16,0416,0416,04-0,0990,000,0016,0416,040,00
KLNMA6,506,506,50-0,4210,000,006,506,500,00
KLRHO8,688,688,68-0,7330,000,008,688,680,00
KLSER12,0612,0612,06-1,2060,000,0012,0612,060,00
KLSYN14,1114,1114,11-0,1380,000,0014,1114,110,00
KLYPV47,9447,9447,940,4460,000,0047,9447,940,00
KMPUR10,9210,9210,92-0,4230,000,0010,9210,920,00
KNFRT6,076,076,07-0,3220,000,006,076,070,00
KOCMT2,212,212,21-0,0490,000,002,212,210,00
KONKA6,346,346,34-0,2950,000,006,346,340,00
KONTR1,831,831,830,1750,000,001,831,830,00
KONYA2.735,002.735,002.735,00-73,0240,000,002.735,002.735,000,00
KOPOL2,482,482,48-0,1050,000,002,482,480,00
KORDS2,432,432,43-0,150,000,002,432,430,00
KOTON7,827,827,82-0,540,000,007,827,820,00
KPEKS37,0437,0437,04-1,6820,000,0037,0437,040,00
KRDMA32,2632,2632,26-1,1740,000,0032,2632,260,00
KRDMB46,5046,5046,501,720,000,0046,5046,500,00
KRDMD36,1636,1636,16-1,3490,000,0036,1636,160,00
KRGYO3,283,283,280,0510,000,003,283,280,00
KRONT15,7415,7415,74-0,4280,000,0015,7415,740,00
KRPLS7,857,857,85-0,5490,000,007,857,850,00
KRSTL6,296,296,29-0,1270,000,006,296,290,00
KRTEK4,324,324,32-0,2450,000,004,324,320,00
KRVGD1,991,991,99-0,0680,000,001,991,990,00
KSTUR1.390,001.390,001.390,00-66,5810,000,001.390,001.390,000,00
KTLEV3,693,693,69-0,3610,000,003,693,690,00
KTSKR45,1845,1845,18-3,5240,000,0045,1845,180,00
KUTPO56,2556,2556,25-1,6990,000,0056,2556,250,00
KUVVA73,9073,9073,90-4,2860,000,0073,9073,900,00
KUYAS9,109,109,100,3310,000,009,109,100,00
KZBGY1,031,031,03-0,0480,000,001,031,030,00
KZGYO14,9914,9914,99-1,1620,000,0014,9914,990,00
LIDER7,537,537,53-0,370,000,007,537,530,00
LIDFA1,681,681,68-0,0290,000,001,681,680,00
LILAK17,0617,0617,06-1,0780,000,0017,0617,060,00
LINK2,692,692,69-0,1060,000,002,692,690,00
LKMNH10,0310,0310,03-0,4030,000,0010,0310,030,00
LMKDC19,3119,3119,31-0,2470,000,0019,3119,310,00
LOGO114,40114,40114,40-3,9580,000,00114,40114,400,00
LRSHO1,431,431,43-0,0850,000,001,431,430,00
LUKSK43,4243,4243,42-2,1490,000,0043,4243,420,00
LXGYO5,085,085,08-0,2110,000,005,085,080,00
LYDHO18,5418,5418,54-0,8950,000,0018,5418,540,00
LYDYE2.054,002.054,002.054,00-205,1950,000,002.054,002.054,000,00
MAALT660,00660,00660,00-21,3180,000,00660,00660,000,00
MACKO24,2424,2424,240,3440,000,0024,2424,240,00
MAGEN4,254,254,25-0,2270,000,004,254,250,00
MAKIM11,6611,6611,66-0,2640,000,0011,6611,660,00
MAKTK4,924,924,92-0,1260,000,004,924,920,00
MANAS1,881,881,88-0,1810,000,001,881,880,00
MARBL7,147,147,14-0,3160,000,007,147,140,00
MARKA82,5582,5582,55-0,6440,000,0082,5582,550,00
MARMR1,061,061,06-0,0660,000,001,061,060,00
MARTI1,201,201,20-0,0480,000,001,201,200,00
MASFN31,5831,5831,58-0,970,000,0031,5831,580,00
MAVI33,4633,4633,46-0,1610,000,0033,4633,460,00
MCARD112,50112,50112,50-4,9720,000,00112,50112,500,00
MEDTR17,0817,0817,080,010,000,0017,0817,080,00
MEGAP0,930,930,93-0,0470,000,000,930,930,00
MEGMT2,792,792,79-0,2460,000,002,792,790,00
MEKAG1,441,441,44-0,0670,000,001,441,440,00
MEPET13,7113,7113,71-0,6750,000,0013,7113,710,00
MERCN8,168,168,16-0,2710,000,008,168,160,00
MERIT11,4011,4011,40-0,1570,000,0011,4011,400,00
MERKO0,870,870,87-0,0290,000,000,870,870,00
METEN19,6319,6319,63-0,1690,000,0019,6319,630,00
METRO7,157,157,15-0,1760,000,007,157,150,00
MEYSU6,946,946,94-0,260,000,006,946,940,00
MGROS413,50413,50413,50-13,3150,000,00413,50413,500,00
MHRGY1,661,661,66-0,0480,000,001,661,660,00
MIATK24,0424,0424,040,3250,000,0024,0424,040,00
MMCAS8,958,958,95-0,3740,000,008,958,950,00
MNDRS9,159,159,15-0,4650,000,009,159,150,00
MNDTR3,333,333,33-0,1530,000,003,333,330,00
MOBTL7,997,997,990,3230,000,007,997,990,00
MOGAN7,387,387,38-0,4240,000,007,387,380,00
MOPAS13,8013,8013,80-0,3230,000,0013,8013,800,00
MPARK379,00379,00379,00-6,6320,000,00379,00379,000,00
MRGYO1,031,031,03-0,0390,000,001,031,030,00
MRSHL1.043,001.043,001.043,00-38,4870,000,001.043,001.043,000,00
MSGYO3,933,933,93-0,040,000,003,933,930,00
MTRKS13,5013,5013,50-0,8170,000,0013,5013,500,00
MTRYO7,157,157,150,3240,000,007,157,150,00
MZHLD3,383,383,38-0,2590,000,003,383,380,00
NATEN2,642,642,64-0,0960,000,002,642,640,00
NETAS60,3560,3560,35-3,6210,000,0060,3560,350,00
NETCD87,7087,7087,706,4370,000,0087,7087,700,00
NETGL8,478,478,47-0,2990,000,008,478,470,00
NIBAS2,162,162,16-0,1320,000,002,162,160,00
NTGAZ9,519,519,51-0,1280,000,009,519,510,00
NTHOL33,8233,8233,82-0,5880,000,0033,8233,820,00
NUGYO5,465,465,46-0,1560,000,005,465,460,00
NUHCM174,30174,30174,30-3,5210,000,00174,30174,300,00
OBAMS3,503,503,50-0,2680,000,003,503,500,00
OBASE16,7716,7716,77-1,6740,000,0016,7716,770,00
ODAS4,254,254,25-0,2980,000,004,254,250,00
ODINE63,0063,0063,00-6,2620,000,0063,0063,000,00
OFSYM40,1240,1240,12-2,2630,000,0040,1240,120,00
ONCSM83,9583,9583,95-5,4230,000,0083,9583,950,00
ONRYT7,207,207,20-0,2230,000,007,207,200,00
ORCAY1,681,681,68-0,1290,000,001,681,680,00
ORGE18,6018,6018,600,6960,000,0018,6018,600,00
ORMA125,00125,00125,00-3,7880,000,00125,00125,000,00
ORZAX57,0057,0057,00-2,850,000,0057,0057,000,00
OSMEN4,444,444,44-0,030,000,004,444,440,00
OSTIM0,970,970,97-0,0290,000,000,970,970,00
OTKAR300,00300,00300,00-7,320,000,00300,00300,000,00
OTTO85,2085,2085,201,2180,000,0085,2085,200,00
OYAKC17,8817,8817,88-0,4110,000,0017,8817,880,00
OYAYO23,0023,0023,00-1,8240,000,0023,0023,000,00
OYLUM5,245,245,24-0,0590,000,005,245,240,00
OYYAT20,0020,0020,00-1,3960,000,0020,0020,000,00
OZATD172,70172,70172,70-17,2010,000,00172,70172,700,00
OZGYO1,241,241,24-0,0570,000,001,241,240,00
OZKGY11,1011,1011,10-0,3490,000,0011,1011,100,00
OZRDN7,907,907,90-0,4790,000,007,907,900,00
OZSUB27,0027,0027,00-1,0750,000,0027,0027,000,00
OZYSR11,9311,9311,930,2350,000,0011,9311,930,00
PAGYO113,00113,00113,000,000,000,00113,00113,000,00
PAHOL0,700,700,70-0,0640,000,000,700,700,00
PAMEL33,6433,6433,640,4680,000,0033,6433,640,00
PAPIL5,135,135,13-0,2110,000,005,135,130,00
PARSN46,8646,8646,86-1,9540,000,0046,8646,860,00
PASEU25,3825,3825,380,180,000,0025,3825,380,00
PATEK7,387,387,38-0,730,000,007,387,380,00
PCILT28,0828,0828,08-0,2190,000,0028,0828,080,00
PEKGY0,770,770,77-0,0720,000,000,770,770,00
PENGD6,376,376,37-0,4030,000,006,376,370,00
PENTA7,997,997,99-0,2710,000,007,997,990,00
PETKM16,2416,2416,24-1,1690,000,0016,2416,240,00
PETUN8,668,668,66-0,5170,000,008,668,660,00
PGSUS115,00115,00115,00-6,1520,000,00115,00115,000,00
PINSU6,916,916,91-0,6850,000,006,916,910,00
PKART65,1565,1565,150,6060,000,0065,1565,150,00
PKENT98,3598,3598,35-3,1470,000,0098,3598,350,00
PLTUR12,8512,8512,85-0,6370,000,0012,8512,850,00
PNLSN25,2225,2225,22-1,6270,000,0025,2225,220,00
PNSUT8,628,628,62-0,3360,000,008,628,620,00
POLHO13,3713,3713,370,0710,000,0013,3713,370,00
POLTK2.422,002.422,002.422,00-103,4190,000,002.422,002.422,000,00
PRDGS3,243,243,24-0,3240,000,003,243,240,00
PRKAB16,2016,2016,20-0,390,000,0016,2016,200,00
PRKME10,4010,4010,40-0,8620,000,0010,4010,400,00
PRZMA6,386,386,38-0,6310,000,006,386,380,00
PSDTC56,0056,0056,00-0,980,000,0056,0056,000,00
PSGYO1,081,081,08-0,020,000,001,081,080,00
QNBFK33,6033,6033,600,5070,000,0033,6033,600,00
QNBTR126,50126,50126,5012,650,000,00126,50126,500,00
QUAGR1,271,271,27-0,0750,000,001,271,270,00
QUICK39,0439,0439,04-0,8430,000,0039,0439,040,00
RALYH10,4410,4410,44-1,0440,000,0010,4410,440,00
RAYSG92,3592,3592,35-2,8070,000,0092,3592,350,00
REEDR2,502,502,500,0930,000,002,502,500,00
RGYAS168,50168,50168,50-3,4210,000,00168,50168,500,00
RNPOL1,621,621,62-0,0480,000,001,621,620,00
RODRG10,3210,3210,32-0,3660,000,0010,3210,320,00
RTALB1,981,981,980,0410,000,001,981,980,00
RUBNS12,5012,5012,500,350,000,0012,5012,500,00
RUZYE3,073,073,07-0,2650,000,003,073,070,00
RYGYO51,2551,2551,25-2,7880,000,0051,2551,250,00
RYSAS24,7624,7624,76-1,0720,000,0024,7624,760,00
SAFKR12,5012,5012,50-0,8740,000,0012,5012,500,00
SAHOL81,1081,1081,10-2,0920,000,0081,1081,100,00
SAMAT3,083,083,08-0,0680,000,003,083,080,00
SANEL32,1232,1232,121,7060,000,0032,1232,120,00
SANFM3,363,363,36-0,1710,000,003,363,360,00
SANKO20,4820,4820,480,2440,000,0020,4820,480,00
SARAE27,0427,0427,04-1,2410,000,0027,0427,040,00
SARKY15,0115,0115,01-0,6590,000,0015,0115,010,00
SASA1,451,451,45-0,0390,000,001,451,450,00
SAYAS30,0030,0030,00-1,2450,000,0030,0030,000,00
SDTTR11,5011,5011,50-0,5430,000,0011,5011,500,00
SEGMN11,9011,9011,90-0,1960,000,0011,9011,900,00
SEGYO2,012,012,01-0,1650,000,002,012,010,00
SEKFK2,402,402,400,000,000,002,402,400,00
SEKUR2,982,982,98-0,2310,000,002,982,980,00
SELEC63,5563,5563,55-1,6080,000,0063,5563,550,00
SELVA0,860,860,86-0,0290,000,000,860,860,00
SERNT4,724,724,72-0,050,000,004,724,720,00
SEYKM2,392,392,39-0,0960,000,002,392,390,00
SILVR1,271,271,27-0,0660,000,001,271,270,00
SISE32,0432,0432,04-1,7590,000,0032,0432,040,00
SKBNK2,882,882,88-0,2640,000,002,882,880,00
SKTAS1,081,081,08-0,1080,000,001,081,080,00
SKYLP57,2557,2557,253,1090,000,0057,2557,250,00
SKYMD9,769,769,760,2670,000,009,769,760,00
SMART9,949,949,94-0,1870,000,009,949,940,00
SMRTG3,583,583,58-0,2340,000,003,583,580,00
SMRVA4,204,204,20-0,4150,000,004,204,200,00
SNGYO2,202,202,20-0,0680,000,002,202,200,00
SNICA1,771,771,77-0,0490,000,001,771,770,00
SNPAM16,3516,3516,35-0,1490,000,0016,3516,350,00
SODSN5,305,305,30-0,0980,000,005,305,300,00
SOHOE6,916,916,91-0,010,000,006,916,910,00
SOKE6,836,836,83-0,610,000,006,836,830,00
SOKM51,8551,8551,85-2,520,000,0051,8551,850,00
SONME91,8591,8591,85-1,4240,000,0091,8591,850,00
SRVGY1,751,751,750,000,000,001,751,750,00
SSAAT22,1222,1222,12-0,6040,000,0022,1222,120,00
SUMAS159,00159,00159,00-10,5580,000,00159,00159,000,00
SUNTK15,5715,5715,57-1,5570,000,0015,5715,570,00
SURGY14,8214,8214,82-0,6050,000,0014,8214,820,00
SUWEN4,294,294,29-0,2890,000,004,294,290,00
SVGYO1,621,621,62-0,1540,000,001,621,620,00
TABGD191,00191,00191,00-3,1520,000,00191,00191,000,00
TARKM289,25289,25289,25-10,3550,000,00289,25289,250,00
TATEN3,323,323,32-0,1620,000,003,323,320,00
TATGD14,0014,0014,00-0,6660,000,0014,0014,000,00
TAVHL250,00250,00250,00-4,4250,000,00250,00250,000,00
TBORG109,10109,10109,10-3,6770,000,00109,10109,100,00
TCELL90,1090,1090,10-1,0360,000,0090,1090,100,00
TCKRC105,50105,50105,50-7,6070,000,00105,50105,500,00
TDGYO4,454,454,45-0,2180,000,004,454,450,00
TEHOL1,691,691,69-0,1630,000,001,691,690,00
TEKTU3,073,073,07-0,1150,000,003,073,070,00
TERA10,6410,6410,640,000,000,0010,6410,640,00
TEZOL6,306,306,30-0,420,000,006,306,300,00
TGSAS105,00105,00105,00-4,5880,000,00105,00105,000,00
THYAO242,20242,20242,20-9,8820,000,00242,20242,200,00
TKFEN191,40191,40191,40-1,5890,000,00191,40191,400,00
TKNKA22,7222,7222,72-0,4880,000,0022,7222,720,00
TKNSA10,5510,5510,55-0,5770,000,0010,5510,550,00
TLMAN48,0048,0048,00-2,4670,000,0048,0048,000,00
TMPOL60,5060,5060,50-6,0320,000,0060,5060,500,00
TMSN43,6843,6843,68-2,2010,000,0043,6843,680,00
TNZTP21,2421,2421,24-0,9560,000,0021,2421,240,00
TOASO211,20211,20211,20-17,2550,000,00211,20211,200,00
TRALT32,4232,4232,42-3,2230,000,0032,4232,420,00
TRCAS43,4443,4443,44-0,2560,000,0043,4443,440,00
TRENJ68,2568,2568,25-6,3880,000,0068,2568,250,00
TRGYO85,2585,2585,25-1,1850,000,0085,2585,250,00
TRHOL192,00192,00192,000,000,000,00192,00192,000,00
TRILC0,710,710,710,000,000,000,710,710,00
TRMET94,0594,0594,05-9,4050,000,0094,0594,050,00
TSGYO3,963,963,96-0,1260,000,003,963,960,00
TSKB8,948,948,940,040,000,008,948,940,00
TSPOR0,700,700,70-0,0190,000,000,700,700,00
TTKOM46,1646,1646,16-1,1120,000,0046,1646,160,00
TTRAK335,00335,00335,00-6,6330,000,00335,00335,000,00
TUCLK1,951,951,95-0,0770,000,001,951,950,00
TUKAS1,771,771,77-0,0950,000,001,771,770,00
TUPRS343,50343,50343,50-11,1290,000,00343,50343,500,00
TUREX5,105,105,10-0,020,000,005,105,100,00
TURGG24,2024,2024,20-0,4140,000,0024,2024,200,00
TURSG3,293,293,290,2360,000,003,293,290,00
UCAYM10,2610,2610,26-0,1390,000,0010,2610,260,00
UFUK113,30113,30113,30-11,2620,000,00113,30113,300,00
ULAS10,3910,3910,39-0,2060,000,0010,3910,390,00
ULKER74,3074,3074,30-1,3230,000,0074,3074,300,00
ULUFA1,501,501,50-0,020,000,001,501,500,00
ULUSE131,80131,80131,80-5,3770,000,00131,80131,800,00
ULUUN5,875,875,87-0,2390,000,005,875,870,00
UNLU7,807,807,80-0,4170,000,007,807,800,00
USAK0,360,360,36-0,0360,000,000,360,360,00
USHOL73,0073,0073,00-1,9490,000,0073,0073,000,00
VAKBN28,8828,8828,88-1,640,000,0028,8828,880,00
VAKFA8,308,308,30-0,1280,000,008,308,300,00
VAKFN0,840,840,840,010,000,000,840,840,00
VAKKO45,0445,0445,04-1,4680,000,0045,0445,040,00
VANGD50,5550,5550,55-1,1220,000,0050,5550,550,00
VBTYZ19,7319,7319,73-0,6470,000,0019,7319,730,00
VERTU22,8822,8822,88-0,7340,000,0022,8822,880,00
VERUS467,75467,75467,75-4,210,000,00467,75467,750,00
VESBE2,812,812,81-0,0680,000,002,812,810,00
VESTL11,0211,0211,02-0,7370,000,0011,0211,020,00
VEYAS49,5449,5449,54-2,7940,000,0049,5449,540,00
VKFYO16,3516,3516,35-0,5790,000,0016,3516,350,00
VKGYO1,381,381,38-0,0480,000,001,381,380,00
VKING10,5010,5010,50-0,3850,000,0010,5010,500,00
VRGYO0,900,900,90-0,0380,000,000,900,900,00
VSNMD16,2616,2616,26-1,2720,000,0016,2616,260,00
YAPRK5,795,795,79-0,3830,000,005,795,790,00
YATAS23,0223,0223,02-0,3360,000,0023,0223,020,00
YAYLA9,429,429,42-0,4020,000,009,429,420,00
YBTAS9,589,589,580,0910,000,009,589,580,00
YEOTK21,2821,2821,28-1,3320,000,0021,2821,280,00
YESIL0,680,680,68-0,0290,000,000,680,680,00
YGGYO187,00187,00187,00-2,1690,000,00187,00187,000,00
YIGIT12,1212,1212,12-0,5080,000,0012,1212,120,00
YKBNK33,9633,9633,96-0,5130,000,0033,9633,960,00
YKSLN1,971,971,97-0,0950,000,001,971,970,00
YONGA24,9624,9624,96-0,2370,000,0024,9624,960,00
YUNSA5,235,235,23-0,1170,000,005,235,230,00
YYAPI0,520,520,52-0,0280,000,000,520,520,00
YYLGD5,855,855,85-0,5690,000,005,855,850,00
ZEDUR3,853,853,85-0,1810,000,003,853,850,00
ZERGY6,306,306,30-0,6140,000,006,306,300,00
ZGYO10,1110,1110,11-0,3940,000,0010,1110,110,00
ZOREN1,131,131,13-0,0660,000,001,131,130,00
ZRGYO15,5215,5215,52-1,5160,000,0015,5215,520,00

KVKK’nın Veri Sorumlusunun Aydıınlatma Yükümlülüğü başlıklı 10.maddesi uyarınca, Gizlilik politikasında belirtilen amaçlarla sınırlı olarak, mevzuata uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz